Shkrimi tjeter...

Ndeshja Kosovë - Kroaci, formacionet e dy kombëtareve dhe festa e tifozëve

Edhe pak orë kanë mbetur deri në fillimin e ndeshjes mes Kosovës dhe Kroacisë në kuadër të eliminatorëve të botërorit...